28-07-2017: ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ Δ/ΝΤΩΝ-Δ/ΝΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ Δ.Π.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Αναρτούμε την Απόφαση τοποθέτησης  Δ/ντών-Δ/ντριών των σχολικών μονάδων Δ.Π.Ε. Κέρκυρας του Περιφερειακού Διευθυντή Π.Ε. & Δ.Ε Ιονίων Νήσων.

Η αναφορά ανάληψης υπηρεσίας των Δ/ντών-Δ/ντριών θα γίνει την Τρίτη 01-08-2017 με τους εξής τρόπους:

• Αυτοπροσώπως στην Δ.Π.Ε. Κέρκυρας.
  • Με αποστολή fax (26610-47202).
  • Με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.).

Σε περίπτωση αποστολής αναφοράς ανάληψης με fax ή e-mail, παρακαλούνται οι Διευθυντές να αποστείλουν την πρωτότυπη αναφορά ανάληψης και με ταχυδρομείο.

Στα σχολεία που υπάρχει αλλαγή Δ/ντή θα συνταχθεί στις 01-08-2017 πρωτόκολλο παράδοσης-παραλαβής από τον απερχόμενο Δ/ντή σε 4 αντίγραφα, από ένα θα λάβουν οι ενδιαφερόμενοι, ένα θα παραμείνει στο αρχείο του σχολείου και ένα θα αποσταλεί στη Δ.Π.Ε. Κέρκυρας.

ΑΠΟΦΑΣΗ

ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ