26.08.2020: ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ_ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές που έχουν προσληφθεί στη Δ/νση Α/θμιας Κέρκυρας (εκτός από όσους δεν προτίθενται να αναλάβουν υπηρεσία) να συμπληρώσουν το παρακάτω έντυπο με τα ατομικά τους στοιχεία και να το αποστείλουν με email στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. έως την Παρασκευή 28/8/2020 και ώρα 11.00 , προκειμένου να πραγματοποιηθεί έγκαιρα η πρόσληψή τους μέσω του συστήματος ΕΡΓΑΝΗ. Στο πεδίο «Ημερομηνία ανάληψης υπηρεσίας» καταχωρείτε την ημερομηνία που θα αναλάβετε υπηρεσία στη σχολική σας μονάδα (1/9/2020 ή 2/9/2020).

Διευκρίνιση: η πρόσληψή σας θα ισχύσει από την ημερομηνία ανάληψης στο σχολείο (1/9/2020 ή 2/9/2020)

ΤΟ ΕΓΓΡΑΦΟ