Coat of arms of Greece

Προκήρυξη – πρόσκληση ενδιαφέροντος για την επιλογή Προϊσταμένων Σχολικών Μονάδων Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Κέρκυρας

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ: ΜΟΝΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ στο email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ: Από Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023 έως και τη Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 09:00π.μ.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί που θα αιτηθούν από τη Διεύθυνσή μας Πιστοποιητικό Υπηρεσιακών Μεταβολών για τη συμμετοχή τους στη διαδικασία, να υποβάλουν την αίτησή τους το συντομότερο δυνατό,  προκειμένου να το έχουν εγκαίρως στην κατοχή τους.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΠΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ_ΨΔΦΜ46ΝΚΠΔ-ΤΡ0

ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

ΑΙΤΗΣΗ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΠΥΜ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ